Základní kurz Mohendžodáro Mladá Boleslav

Datum: 27. 3. 2022 17:30 - 19. 6. 2022 20:00 neděle večer od 17,30 do 20,00 = 8 setkání jednou za 14 dní

Místo: Dotekem rozkvétat, Smetanova 358, Mladá Boleslav

Kraj: Středočeský kraj

Typ: Docházkový kurz

Cena: 3600 Kč

Lektoři: Lucie Kubů

Láká tě cvičení v ženském kruhu? Chceš udělat něco pro své zdraví a krásu? Přijď mezi nás.

Přijďte si odpočinout při aktivním cvičení, které je vytvořeno pro současnou  moderní ženu a její potřeby. Budeme cvičit asany podle staroindických základů. Avšak ve spojení s moderními principy se udržíme při zemi, neulétneme na jiný svět, naopak se dostaneme do hloubky našeho těla, jeho vnímání a celistvosti, ozdravíme si hormonální system, ulehčíme ženským problémům, zlepšíme si sexualitu a zvýšíme si sebevědomí. 

TERMÍNY 

  • Termíny jsou: 27.3., 10.4., 24.4., 8.5., 22.5., 5.6., 12.6., 19.6. 
  • vždy 17,30 -20,00h

8 termínů se cvičením asan Mohendžodáro, tancem, aktivními meditacemi a mnohem víc. Holistický program pro současné ženy. Přes cvičení asan narovnáme tělo a přes narovnané tělo narovnáme duši.


 O JAKE CVIČENÍ JDE?  

Je výhradně pro ženy.  Je uzpůsobeno našemu fyzickému tělu a našim potřebám.  Páteří  Mohendžodára  jsou asany, které cvičíme i "tančíme" a prožíváme.  Tyto asany podporují ženu a harmonizují naše tělo,  mysl a emoce do rovnováhy.  Cvičení obsahuje hodně spontáního tance, ženských tanečních meditací, arteterapii,  dostatek relaxace a společné sdílení.

K ČEMU SE TO HODÍ? 

Ženy jsou dnes velmi unavené a pod velkým tlakem na výkon.  Tím jsou stresované a přestávají mít spontánní radost ze života, 'něco' jim chybí. Setkánimi s ostatními ženami se vytváří podpora, sounáležitost. Každá žena pak cítí mnohem větší ženskost v sobě, nachází v sobě světlo a vnitřní sílu, je k sobě laskavější a ukotvenější. Pres cvičení Mohendžodáro najdeme to svoje 'něco'.

 ZVLADNU TO? 

Mohendžodáro je ženská cesta, nejdeme přes knihy, chytrá slova a rady, to je vše pro muže, příliš rozumové. Setkání jsou formou praktických workshopů, osahání si na vlastní kůži cvičení,  meditaci, spojení mysli a vědomí s našimi emocemi.  Nic nemusíte umět předem, vše se naučíte zde. Navíc toto není nic těžkého, my ženy cítíme,  že za oponou je něco více.  Pojďme společně tu oponu zvednut.  

VÝHODY PRO ZDRAVÍ

Cvičení podporuje harmonizaci hormonálního systému.  Při cvičení se tvoří přirozené množství estrogenu. To má pozitivní vliv na ženskou krásu a zdraví.  Pro ženy v přechodu tak není tato fáze života dramatická,  naopak ji začnou vnímat jako přirozenou a nebolestivou součást života. Ženám, které jeste neměly děti a mají problemy s otěhotněním naskočí přirozený cyklus a mnoha ženám cvičení pomohlo k vytouženému dítěti. Pomáhá i při cystách, endometrioze  a dalších ženských potížích. Vzhledem k neustálému cvičení s naší pánví se posilují svaly pánevního dna. Tím zabraňuje inkontinenci. A v neposledni řadě má pozitivní vliv na větší prožitky v intimním životě. 

CVIČENÍM VÁS PROVÁZÍ 

Lucie Kubů - Akreditovaná lektorka Mohendžodáro


CENA A PODMÍNKY

Platba bude  3600 Kč na účet 2109785656/2700. Cena je celková  za  večerů, každý trvá 2.5h. Celkem 20h kurzu. 

Dále je v ceně veškerý materiál,  který potřebujeme pro doplňkové aktivity jako arteterapie a masáže, závěrečný certifikát a skripta.  Platba dopředu na účet, je nevratná, nevychozené lekce je možné nahradit v jiném kurzu, nebo na dohodě....dělám např. masáže.  Platbu je možné po dohodě rozdělit. Maximální počet žen je 9. 

Máš kamarádku? Přihlaste se ve dvojici a cena za jednu bude 3400 Kč. 

Potřebuješ platbu rozdělit? Ano, je to možné. Záloha 1800 při přihlášení a pak další měsíc 1800Kč.  

Slevy nelze kombinovat.

---------------------------

Zakladateli školy Mohendzodaro.cz jsou Monika Sičová a Igor Samotný

Škola je akreditována u MŠMT, 

 Možnost proplacení sportovní činnosti od zdravotních pojišťoven - většinou 500Kc. 

Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.