Základní kurz Mohendžodáro Mladá Boleslav

Datum: 6. 12. 2020 18:30 - 11. 4. 2021 21:00 Každou neděli večer od 18,30 do 21,00 = 16 setkání

Místo: Dotekem rozkvétat, Smetanova 358, Mladá Boleslav

Kraj: Středočeský kraj

Typ: Docházkový kurz

Cena: 5250 Kč

Lektoři: Lucie Kubů

Láká tě cvičení v ženském kruhu? Chceš udělat něco pro své zdraví a krásu? Přijď mezi nás.

ukázkový večer 6.12. od 18,30 h

Přijďte si odpočinout při aktivním cvičení, které je vytvořeno pro současnou  moderní ženu a její potřeby. Budeme cvičit asany podle staroindických základů. Avšak ve spojení s moderními principy se udržíme při zemi, neulétneme na jiný svět, naopak se dostaneme do hloubky našeho těla, jeho vnímání a celistvosti, ozdravíme si hormonální system, ulehčíme ženským problémům, zlepšíme si sexualitu a zvýšíme si sebevědomí. 

 

.........Ženy,  které neví,  jestli se jim bude cvičení líbit,  mužou přijít jen na první hodinu 6.12.  

a zjistit, zda jim bude  "chutnat" ? Je nutné se přihlásit a napsat do poznámky 'JEN PRVNÍ VEČER '. Cena jen za tento večer je 350 Kč. 


........Pro platby za celý kurz uhrazené do 17.10. je večer 6.12. zdarma. Důvěřujte doporučení a můžete ušetřit.  


 O JAKE CVIČENÍ JDE?  

Je výhradně pro ženy.  Je uzpůsobeno našemu fyzickému tělu a našim potřebám.  Páteří  Mohendžodára  jsou asany, které cvičíme i "tančíme" a prožíváme.  Tyto asany podporují ženu a harmonizují naše tělo,  mysl a emoce do rovnováhy.  Cvičení obsahuje hodně spontáního tance, ženských tanečních meditací, arteterapii,  dostatek relaxace a společné sdílení.

K ČEMU SE TO HODÍ? 

Ženy jsou dnes velmi unavené a pod velkým tlakem na výkon.  Tím jsou stresované a přestávají mít spontánní radost ze života, 'něco' jim chybí. Setkánimi s ostatními ženami se vytváří podpora, sounáležitost. Každá žena pak cítí mnohem větší ženskost v sobě, nachází v sobě světlo a vnitřní sílu, je k sobě laskavější a ukotvenější. Pres cvičení Mohendžodáro najdeme to svoje 'něco'.

 ZVLADNU TO? 

Mohendžodáro je ženská cesta, nejdeme přes knihy, chytrá slova a rady, to je vše pro muže, příliš rozumové. Setkání jsou formou praktických workshopů, osahání si na vlastní kůži cvičení,  meditaci, spojení mysli a vědomí s našimi emocemi.  Nic nemusíte umět předem, vše se naučíte zde. Navíc toto není nic těžkého, my ženy cítíme,  že za oponou je něco více.  Pojďme společně tu oponu zvednut.  

VÝHODY PRO ZDRAVÍ

Cvičení podporuje harmonizaci hormonálního systému.  Při cvičení se tvoří přirozené množství estrogenu. To má pozitivní vliv na ženskou krásu a zdraví.  Pro ženy v přechodu tak není tato fáze života dramatická,  naopak ji začnou vnímat jako přirozenou a nebolestivou součást života. Ženám, které jeste neměly děti a mají problemy s otěhotněním naskočí přirozený cyklus a mnoha ženám cvičení pomohlo k vytouženému dítěti. Pomáhá i při cystách, endometrioze  a dalších ženských potížích. Vzhledem k neustálému cvičení s naší pánví se posilují svaly pánevního dna. Tím zabraňuje inkontinenci. A v neposledni řadě má pozitivní vliv na větší prožitky v intimním životě. 

CVIČENÍM VÁS PROVÁZÍ 

Lucie Kubů - Akreditovaná lektorka Mohendžodáro


CENA A PODMÍNKY

Platba bude  5250 Kč na účet 2109785656/2700. Cena je celková  za 15 večerů, každý trvá 2.5h. Plus úvodní hodina  zdarma pro ženy, které zaplatily před začátkem kurzu. Jinak je cena za úvodní hodinu 350 Kč. Přijďte, podívejte se a zaplaťte za kurz až potom. Celkem 40h kurzu. 

Dále je v ceně veškerý materiál,  který potřebujeme pro doplňkové aktivity jako arteterapie a masáže, závěrečný certifikát a skripta.  Platba dopředu na účet, je nevratná, nevychozené lekce je možné nahradit v jiném kurzu, nebo na dohodě....dělám např. masáže.  Platbu je možné po dohodě rozdělit. Maximální počet žen je 9. 

TERMÍNY 

vždy 18,30 -21,00 h


prosinec 6, 13, 20

leden 3, 10, 17, 24, 31

únor 14, 21, 28

březen 7, 14, 21, 28

duben 4

-----------------------------

Zakladateli školy Mohendzodaro.cz jsou Monika Sičová a Igor Samotný

Škola je akreditována u MŠMT, 

 Možnost slev od zdravotních pojišťoven - většinou 500Kc. 

Skupinový terapeutický trénink 2v1
Získej licenci na nejúčinnější meditační techniky.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci i vedení skupin.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


Články

...ale trochu klidu bych potřebovala Více


Červená růže

Lucie Kubů

 

Nejbližší kurzy

Také máš někdy pocit, že tvá síla je tak velká, že bys jen mávnutím ruky zhasla slunce? A tak raději svou sílu nepoužíváš. Co kdyby se to faaakt stalo.

Maxe Švabinského 433, Brandýs nad Labem,Stará Boleslav, 21. 9. 2021 - 15. 2. 2022

Zobrazit detail
 

Pravidelné kurzy

Cvičení je pro současnou ženu, ktera chce být zdravá a krásná a stát pevně nohama na zemi. ☆☆ Od září začínáme nový kurz Mohendžodáro, tantra jógy pro ženy v Staré Boleslavi ☆☆

Maxe Švabinského 433, Brandýs nad Labem,Stará Boleslav, neděle září - unor 10 setkání jednou za 14 dní

Zobrazit detail

Cvičení je pro současnou ženu, ktera chce být zdravá a krásná a stát pevně nohama na zemi.

Maxe Švabinského 433, Brandýs nad Labem,Stará Boleslav, neděle 17.00 - 21.00 - 10 setkání

Zobrazit detail