O mně

Miluji krásu, umění,  barvy, svobodu. 

To vše vkládám do mých kurzů Mohendžodáro. Jejich základní pateří jsou asany. Miluji tu dynamiku- protiklady a jejich vyvážení. Bez ošklivosti neuvidíme naši krásu, jako bez noci nevynikne den. Věřím,  že přes vyvážený stav našeho těla, mysli a emocí lze dosáhnout naší  harmonie. 

Miluji používání technik arteterapie do kurzů.  V ženách se náhle otevírají nové projevy sebevyjádření.  Uvolňují se v nich zábrany,  které si nesou a stavají se z nich kreativní bytosti, bez omezení a nátlaku na výkon.  Miluji scénky,  které si hrajeme, abychom uvolnily mysl poznaly sebe a lidi kolem nás.  Miluji  tanec. Uvolnění těla přes svobodný tanec je jednou z nejlepších metod, jak v sobě oživit ženu.  

Toto vše mám o zkoušeno na vlastním těle.  Díky škole Mohendžodáro  jsem poznala mnoho nových přátel, přinesla si do života mnoho nového.  A jako třešinku na dort díky tomu, že jsem začala cvičit Mohendžodáro,  mou cestu životem zkřížil muž,  který se brzy stal mým milovanym  životním partnerem a podporou ve všech mých bláznivých činnostech. Vdala jsem se, změnila jméno a stala se tak svobodnou.  


Za znalosti a zkušenosti vděčím mnoha mým učitelům. V první řadě jsou to Monika Sičová a Igor Samotný ze školy Mohendžodáro. Báječnými učiteli a přáteli jsou Katka Komedová a Honza Komeda z Umění milování a mnoho jsem se naučila u Katky Kramolišové v kruzích se slovanskými bohyněmi.  Prošla jsem také kurzy arteterapie na Fakultě designu a umění L.Sutnara a kurzy tance u Vitora Mendese či Moniky Rebcové. 

Nejkrásnějšími učitelkami jsou ženy na kurzech, které mi stále přinášejí nové a další pohledy na svět. 

Žena je stvořena, aby byla krasná. Bylo mi potěšením udělat rozhovor na téma ženské kruhy a Mohendžodáro.