Základní kurz Mohendžodáro Hoštka

Datum: 9. 11. 2020 18:30 - 12. 4. 2021 18:30 pondělky 18,30 - 21,30 jednou za 14 dní -12 setkaní

Místo: Hoštka, mateřské centrum Mája

Kraj: Ústecký kraj

Typ: Docházkový kurz

Cena: 4400 Kč

Lektoři: Lucie Kubů

Láká vás tanec, cvičení, uvolnění těla, relaxace, meditace, .... oblíbené večery s MOHENDŽODÁRO jsou opět v HoštceAkce pro tento kurz!

Pro dvě společně přihlášné ženy do 31.8. je sleva 200 Kč pro každou na celý kurz. 


                    ~~~~~~~~~~~~

Přijďte si odpočinout a udělat něco pro sebe při aktivním cvičení, které je vytvořeno pro současnou moderní ženu a její potřeby. Budeme cvičit asany podle staroindických základů. Avšak ve spojení s moderními principy se udržíme při zemi, neulétneme na jiný svět, naopak se dostaneme do hloubky našeho těla, jeho vnímání a celistvosti, ozdravíme si hormonální system, ulehčíme ženským problémům, zlepšíme si sexualitu a zvýšíme si sebevědomí. 

 

.........Ženy,  které neví,  jestli se jim bude cvičení líbit,  mužou přijít jen na první hodinu 12.10. a zjistit, zda jim bude  "chutnat" ? Je nutné se přihlásit a napsat do poznámky 'jen prvni večer '. Cena jen za tento večer pro ně je 400 Kč. 

........Pro platby předem uhrazené do 11.10. je večer 12.10. zdarma. Důvěřujte doporučení a můžete ušetřit.  


 O JAKE CVIČENÍ JDE?  

Je výhradně pro ženy.  Je uzpůsobeno našemu fyzickému tělu a našim potřebám.  Páteří  Mohendžodára  jsou asany, které cvičíme i "tančíme" a prožíváme.  Tyto asany podporují ženu a harmonizují naše tělo,  mysl a emoce do rovnováhy.  Cvičení obsahuje hodně spontáního tance, ženských tanečních meditací, arteterapii,  dostatek relaxace a společné sdílení.

K ČEMU SE TO HODÍ? 

Ženy jsou dnes velmi unavené a pod velkým tlakem na výkon.  Tím jsou stresované a přestávají mít spontánní radost ze života, 'něco' jim chybí. Setkánimi s ostatními ženami se vytváří podpora, sounáležitost. Každá žena pak cítí mnohem větší ženskost v sobě, nachází v sobě světlo a vnitřní sílu, je k sobě laskavější a ukotvenější. Přes cvičení Mohendžodáro najdeme to svoje 'něco'.

 ZVLADNU TO? 

Mohendžodáro je ženská cesta, nejdeme přes knihy, chytrá slova a rady. Setkání jsou formou praktických workshopů, osahání si na vlastní kůži cvičení,  meditaci, spojení mysli a vědomí s našimi emocemi.  Nic nemusíte umět předem, vše se naučíte zde. Navíc toto není nic těžkého, my ženy cítíme,  že za oponou je něco více.  Pojďme společně tu oponu zvednut.  

VÝHODY PRO ZDRAVÍ

Cvičení podporuje harmonizaci hormonálního systému.  Při cvičení se tvoří přirozené množství estrogenu. To má pozitivní vliv na ženskou krásu a zdraví.  Pro ženy v přechodu tak není tato fáze života dramatická,  naopak ji začnou vnímat jako přirozenou a nebolestivou součást života. Ženám,   které jeste neměly děti a mají problemy s otěhotněním naskočí přirozený cyklus a mnoha ženám cvičení pomohlo k vytouženému dítěti. Pomáhá i při cystách, endometrioze  a dalších ženských potížích. Vzhledem k neustálému cvičení s naší pánví se posilují svaly pánevního dna. Tím zabraňuje inkontinenci. A v neposledni řadě má pozitivní vliv na větší prožitky v intimním životě. 

CVIČENÍM VÁS PROVÁZÍ 

Lucie Kubů - Akreditovaná lektorka Mohendžodáro - profil zde:  http://luciekubu.mohendzodaro.net/profil


CENA 

 cena je 4400 Kč.  Zahrnuje 36 vyučovacích hodin, veškerý materiál,  který potřebujeme pro doplňkové aktivity jako arteterapie a masáže, závěrečný certifikát, skripta.  Platba dopředu na účet, je nevratná, nevychozené lekce je možné nahradit v jiném kurzu, nebo na dohodě....dělám např. masáže. Platbu je možné po dohodě rozdělit. 


Pro naše pohodlí je počet žen omezen na 6 v jedné skupině.  Rezervuj si své misto co nejdřív. 

TERMÍNY 

vždy 18,30 -21,30 h

9., 23. listopadu

7., 21. prosince

4.,18. ledna

1., 15. února

1.,15.,  29. března

12. dubna


-----------------------------

Zakladateli školy Mohendzodaro.cz jsou Monika Sičová a Igor Samotný

Škola je akreditována u MŠMT, 

 Možnost proplacení této sportovní aktivity od zdravotních pojišťoven - většinou 500 Kč. Skupinový terapeutický trénink 2v1
Získej licenci na nejúčinnější meditační techniky.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci i vedení skupin.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


Články

...ale trochu klidu bych potřebovala Více


Červená růže

Lucie Kubů

 

Nejbližší kurzy

Také máš někdy pocit, že tvá síla je tak velká, že bys jen mávnutím ruky zhasla slunce? A tak raději svou sílu nepoužíváš. Co kdyby se to faaakt stalo.

Maxe Švabinského 433, Brandýs nad Labem,Stará Boleslav, 21. 9. 2021 - 15. 2. 2022

Zobrazit detail
 

Pravidelné kurzy

Cvičení je pro současnou ženu, ktera chce být zdravá a krásná a stát pevně nohama na zemi. ☆☆ Od září začínáme nový kurz Mohendžodáro, tantra jógy pro ženy v Staré Boleslavi ☆☆

Maxe Švabinského 433, Brandýs nad Labem,Stará Boleslav, neděle září - unor 10 setkání jednou za 14 dní

Zobrazit detail

Cvičení je pro současnou ženu, ktera chce být zdravá a krásná a stát pevně nohama na zemi.

Maxe Švabinského 433, Brandýs nad Labem,Stará Boleslav, neděle 17.00 - 21.00 - 10 setkání

Zobrazit detail