Základní kurz Mohendžodáro Hoštka

Datum: 10. 2. 2020 18:30 - 15. 6. 2020 21:30

Místo: Hoštka, mateřské centrum Mája

Kraj: Ústecký kraj

Typ: Docházkový kurz

Cena: 3200 Kč

Lektoři: Lucie Kubů

Základní kurz Mohendžodáro v HoštceOblíbené kurzy MOHENDŽODARO opět v Hoštce. 

Termíny setkani: 

10.2. _ 24.2. _ 9.3. _ 23.3. _ 6.4.  _  20.4.  _ 4.5. _ 18.5. _ 8.6. _ 15.6.

Pondelky večer 18.30 - 21.30h 

Misto setkani: mateřské centrum Mája. 

Cena 3200 Kč.  Zahrnuje 30 vyučovacích hodin, veškerý materiál,  který potřebujeme pro doplňkové aktivity jako arteterapie a masáže, závěrečný certifikát.  Platba dopředu na účet, je nevratna, nevychozené lekce je možné nahradit v jiném kurzu, nebo na dohodě.  


Ženy,  které neví,  jestli se jim bude cvičení líbit,  mužou přijít 10.2. a zjistit, zda jim bude  "chutnat" ? Je nutné se přihlásit a napsat do poznámky 'jen  úvodní večer '. Cena jen za tento večer pro ně je 390 Kč. 


 O JAKE CVIČENÍ JDE?  

Je výhradně pro ženy.  Je uzpůsobeno našemu fyzickému tělu a našim potřebám.  Páteří  Mohendžodára  jsou asany, které cvičíme i "tančíme" a prožíváme.  Tyto asany podporují ženu a harmonizují naše tělo,  mysl a emoce do rovnováhy.  Cvičení obsahuje hodně spontáního tance, ženských tanečních meditací, arteterapii,  dostatek relaxace a společné sdílení.

K ČEMU SE TO HODÍ? 

Ženy jsou dnes velmi unavené a pod velkým tlakem na výkon.  Tím jsou stresované a přestávají mít spontánní radost ze života, 'něco' jim chybí. Setkánimi s ostatními ženami se vytváří podpora, sounáležitost. Každá žena pak cítí mnohem větší ženskost v sobě, nachází v sobě světlo a vnitřní sílu, je k sobě laskavější a ukotvenější. Pres cvičení Mohendžodáro nejdeme to svoje 'neco'.

 ZVLADNU TO? 

Mohendžodáro je ženská cesta, nejdeme přes knihy, chytrá slova a rady, to je vše pro muže, příliš rozumové. Setkání jsou formou praktických workshopů, osahání si na vlastní kůži cvičení,  meditaci, spojení mysli a vědomí s našimi emocemi.  Nic nemusíte umět předem, vše se naučíte zde. Navíc toto není nic těžkého, my ženy cítíme,  že za oponou je něco více.  Pojďme společně tu oponu zvednut.  

VÝHODY PRO ZDRAVÍ

Cvičení podporuje harmonizaci hormonálního systému.  Při cvičení se tvoří přirozené množství estrogenu. To má pozitivní vliv na ženskou krásu a zdraví.  Pro ženy v přechodu tak není tato fáze života dramatická,  naopak ji začnou vnímat jako přirozenou a nebolestivou součást života. Ženám,   které jeste neměly děti a mají problemy s otěhotněním naskočí přirozený cyklus a mnoha ženám cvičení pomohlo k vytouženému dítěti. Pomáhá i při cystách, endometrioze  a dalších ženských potížích. Vzhledem k neustálému cvičení s naší pánví se posilují svaly pánevního dna. Tím zabraňuje inkontinenci. A v neposledni řadě má pozitivní vliv na větší prožitky v intimním životě. 


Přihlášky posílejte  přes web dole.

Zvu vás a těším se,

Lucie Kubů 

Akreditovana lektorka Mohendžodáro


Zakladately školy Mohendzodaro.cz jsou Monika Sičová a Igor Samotný, akreditovana u MŠMT, 

 možnost slev od zdravotních pojišťoven.II.stupeň Mohendžodáro
Celoroční škola tantra-jógy pro ženy. 

Transformační zkušenost v chráněné skupině.

Prohlub svoji zkušenost s tantrickou jógou.


 

Nejbližší kurzy

Základní kurz Mohendžodáro v Hoštce

Hoštka, mateřské centrum Mája, 10. 2. 2020 - 15. 6. 2020

Zobrazit detail

Většinou jsme vychovány jako hodné a poslušné holky. V dospělosti se od nás již vůbec nežadá, abychom říkali 'ne' - v práci. A také dětem rády dopřejeme. A naše 'ne ' zapadne v mnoha diskusích. Je to zdravé? Slouží nám to k něčemu dobrému?

Paběnický mlýn., 14. 2. 2020 - 16. 2. 2020

Zobrazit detail

Cítíš v sobě tu ženu? Je tam a volá, chce se vyjádřit, projevit ve své podstatě, tak, jak to cítí. Ženy umí komunikovat, tvořit, rodit. Ženska síla je v nás, umíme ji probudit? Cvičení je pro současnou ženu, ktera chce být zdravá a krásná a stát pevně nohama na zemi. V únoru začínáme nový kurz Mohendžodáro, tantra jógy pro ženy v Lucerně.

Štěpánská 61, 1.p, budova Lucerny, Praha, 21. 2. 2020 - 12. 6. 2020

Zobrazit detail
 

Pravidelné kurzy

Základní kurz Mohendžodáro v Hoštce

Hoštka, mateřské centrum Mája,

Zobrazit detail

Cítíš v sobě tu ženu? Je tam a volá, chce se vyjádřit, projevit ve své podstatě, tak, jak to cítí. Ženy umí komunikovat, tvořit, rodit. Ženska síla je v nás, umíme ji probudit? Cvičení je pro současnou ženu, ktera chce být zdravá a krásná a stát pevně nohama na zemi. V únoru začínáme nový kurz Mohendžodáro, tantra jógy pro ženy v Lucerně.

Štěpánská 61, 1.p, budova Lucerny, Praha,

Zobrazit detail