Základní kurz Mohendžodáro Praha

Datum: 3. 2. 2021 18:30 - 26. 5. 2021 18:30 Každou středu 18,30-21,00

Místo: Artual z.s., Letohradská 761/62, Praha 7, Holešovice

Kraj: Hlavní město Praha

Typ: Docházkový kurz

Cena: 5850 Kč

Lektoři: Lucie Kubů

Cvičení je pro současnou ženu, ktera chce být zdravá a krásná a stát pevně nohama na zemi. ☆☆ Od září začínáme nový kurz Mohendžodáro, tantra jógy pro ženy v Artualu na Letné ☆☆

          ♡♡♡♡♡♡♡

Cítíš v sobě tu ženu? Je tam a volá, chce se vyjádřit,  projevit ve své podstatě, tak, jak to cítí.  

Ženy umí komunikovat, tvořit, rodit. 

Ženská síla je v nás, ponořme se do ní.

          ♡♡♡♡♡♡♡

 O JAKÉ CVIČENÍ JDE?  

Je výhradně pro ženy.  Je uzpůsobeno našemu fyzickému tělu a našim potřebám. Páteří Mohendžodára  jsou asany, které cvičíme i &tančíme& a prožíváme.  Tyto asany podporují ženu a harmonizují naše tělo,  mysl a emoce do rovnováhy.  Cvičení obsahuje hodně spontáního tance, ženských tanečních meditací, arteterapii,  dostatek relaxace a společné sdílení.

K ČEMU SE TO HODÍ? 

Ženy jsou dnes velmi unavené a pod velkým tlakem na výkon.  Tím jsou stresované a přestávají mít spontánní radost ze života, 'něco' jim chybí. Setkánimi s ostatními ženami se vytváří podpora, sounáležitost. Každá žena se pak cítí mnohem lépe, nachází v sobě novou sílu, je ukotvenější. Přes cvičení Mohendžodáro najdeme to svoje 'něco'.

 ZVLÁDNU TO? 

Mohendžodáro je ženská cesta, nejdeme přes knihy, chytrá slova a rady. Setkání jsou formou praktických workshopů, osahání si na vlastní kůži cvičení, meditaci, spojení mysli a vědomí s našimi emocemi.  Nic nemusíte umět předem, vše se naučíte zde. Navíc toto není nic těžkého, my ženy cítíme,  že za oponou je něco více.  Pojďme společně tu oponu zvednut.  

VÝHODY PRO ZDRAVÍ

Cvičení podporuje harmonizaci hormonálního systému.  Při cvičení se tvoří přirozené množství estrogenu. To má pozitivní vliv na ženskou krásu a zdraví.  Pro ženy v přechodu tak není tato fáze života dramatická,  naopak ji začnou vnímat jako přirozenou a nebolestivou součást života. Ženám,   které jeste neměly děti a mají problemy s otěhotněním naskočí přirozený cyklus a mnoha z nich cvičení pomohlo k vytouženému dítěti. Pomáhá i při cystách, endometrioze  a dalších ženských potížích. Vzhledem k neustálému cvičení s naší pánví se posilují svaly pánevního dna. Tím zabraňuje inkontinenci. A v neposledni řadě má pozitivní vliv na větší prožitky v intimním životě. 


TERMÍNY:

16 setkání ve středu večer 18.30- 21h.

40  výukových hodin

3.2., 10.2., 17.2., 24.2.

10.3., 17.3., 24.3., 31.3.

7.4., 14.4., 21.4., 28.4., 

5. 5., 12.5., 19.5., 26.5. 

O LEKTORCE:

http://luciekubu.mohendzodaro.net/

Večerní docházkový kurz je plnohodnotnou variantou za základní kurz Mohendžodáro na škole v Lažánkách a je možné po tomto kurzu nastoupit do druhého ročníku.  


CENA A PODMÍNKY:

Hodnota kurzu je 5850 Kč

>>> Vem s sebou svou kamarádku a využijte výhodnější cenu 5250 Kč.

Cena zahrnuje materiál na  cvičení a arteterapie, skripta a závěrečný certifikát. Zdravotní pojišťovny přispívají na sportovní akce tohoto typu 500 Kč. 

Pro naše pohodlí je počet  omezen na 12 žen ve skupině.  Skupina je uzavřená. Poslední šance připojit se ke skupině je 10.2.. Pak již nebude možné se v tomto semestru zúčastnit.  Zajistíme si tak ve skupině soukromí a kontinuitu cvičení.  

STORNO PODMÍNKY:

Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 14 dní před začátkem skupiny (tj. do 20.1.2021 včetně) se účtuje storno 500,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti z vážných důvodů nejpozději 1 týden předem (tj. do 27.1.2021 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny skupiny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden před začátkem skupiny (tj. po 28.1.2021) je storno rovno 100 % celkové ceny skupiny. Při zrušení účasti do začátku skupiny je možno za sebe zajistit náhradníka. Pokud nevychodíte 5 a více večerů, jako kompenzaci nabízím masáž Mohendžodáro na 90min. Platnost kompenzace je do 30.6. 2021 a bude v m salonu ve StaBoleslavi.  

Vzhledem k charakteru práce ve skupině je platba po jejím začátku (tj. od 3.2.2020 včetně) nevratná a nepřevoditelná - není možné náhradou chodit na jinou skupinu či kurz aktuálně otevřený v Artualu.

V případě nutnosti uzavřít prostory z důvodu vyšší moci (vyšší veřejný zájem, karanténa, atd.), se lekce ode dne uzavření prostor začnou náhradou uskutečňovat online formou v jejich běžném termínu konání. Jiné formy náhrady nebudou poskytovány. Děkujeme za pochopení.

Zakladateli školy Mohendzodaro.cz jsou Monika Sičová a Igor Samotný, škola je akreditována u MŠMT.

        Skupinový terapeutický trénink 2v1
Získej licenci na nejúčinnější meditační techniky.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci i vedení skupin.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


Články

...ale trochu klidu bych potřebovala Více


Červená růže

Lucie Kubů

 

Nejbližší kurzy

Také máš někdy pocit, že tvá síla je tak velká, že bys jen mávnutím ruky zhasla slunce? A tak raději svou sílu nepoužíváš. Co kdyby se to faaakt stalo.

Maxe Švabinského 433, Brandýs nad Labem,Stará Boleslav, 21. 9. 2021 - 15. 2. 2022

Zobrazit detail
 

Pravidelné kurzy

Cvičení je pro současnou ženu, ktera chce být zdravá a krásná a stát pevně nohama na zemi. ☆☆ Od září začínáme nový kurz Mohendžodáro, tantra jógy pro ženy v Staré Boleslavi ☆☆

Maxe Švabinského 433, Brandýs nad Labem,Stará Boleslav, neděle září - unor 10 setkání jednou za 14 dní

Zobrazit detail

Cvičení je pro současnou ženu, ktera chce být zdravá a krásná a stát pevně nohama na zemi.

Maxe Švabinského 433, Brandýs nad Labem,Stará Boleslav, neděle 17.00 - 21.00 - 10 setkání

Zobrazit detail